Int ne. #142243
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos 267P
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Model | 267P |
| Prvotní registrace | 03/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 18.100 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 7.450 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Pinneberg
POSTCODE: 25421
Vzdálenost:
... km
Int ne. #142243
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Roller Team Kronos 267P
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.