Int ne. #219790
Aktivní
Roller Team Kronos 274 TL
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 274 TL |
| Prvotní registrace | 10/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gensingen
POSTCODE: 55457
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219790
Aktivní
Roller Team Kronos 274 TL
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.