Int ne. #224220
Aktivní
Roller Team Kronos 284 TL
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 284 TL |
| Prvotní registrace | 01/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 20.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.450 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Hünfeld
POSTCODE: 36088
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224220
Aktivní
Roller Team Kronos 284 TL
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:41)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.