Int ne. #218200
Příležitost k nákupu
Roller Team Kronos 287 P
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:36)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kronos |
| Modell | 287 P |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.450 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Michelau
POSTCODE: 97513
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218200
Příležitost k nákupu
Roller Team Kronos 287 P
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:36)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.