Int ne. #218649
Již není k dispozici
Roller Team Livingstone Duo Advance
Konec aukce: st 29. 04. 2026 13:04
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Livingstone |
| Modell | Duo Advance |
| Model | Fiat Ducato |
| Prvotní registrace | 03/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 54.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.365 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
mírné známky opotřebení uvnitř i vně drobné rozptýlené škrábance
Poškození
Umístění
Německo, Weiden
POSTCODE: 92637
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218649
Již není k dispozici
Roller Team Livingstone Duo Advance
Konec aukce: st 29. 04. 2026 13:04
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.