Int ne. #218613
Aktivní
Roller Team Zefiro
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 08/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 6.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 114 kW (155 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Apple CarPlay |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Zadní nárazník je rozbitý a musel by se vyměnit, ale je upevněn tak, že jeho výměna není nezbytně nutná. Samotný nárazník stojí 900 EUR od výrobce. Osobně bych ho bez pracovní doby nevyměňoval, protože by se mohl znovu poškodit a pak by se musel vyměnit celý nárazník. V opačném případě nedochází k žádnému poškození při nehodě ani k poškození vozidla. Vozidlo je stále v záruce do srpna příštího roku a má stále přítomné závady. V rámci záruky budou odstraněny následující závady
Poškození
Umístění
Německo, Litzendorf
POSTCODE: 96123
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218613
Aktivní
Roller Team Zefiro
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.