Int ne. #218255
Aktivní
Roller Team Zefiro 277 M
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Roller Team |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Zefiro |
| Modell | 277 M |
| Prvotní registrace | 03/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 68.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 7 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Satelitní TV bez funkce
Markýza se při zatahování zasekává
Škrábance na laku
Provizorně opravený zámek dveří po vloupání
Umístění
Německo, Lankau
POSTCODE: 23881
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218255
Aktivní
Roller Team Zefiro 277 M
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.