Int ne. #221389
Aktivní
Sun Living A 75 SL
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sun Living |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A 75 SL |
| Prvotní registrace | 02/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 52.718 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Plastové části levého zadního nárazníku mají prasklinu
Poškození
Umístění
Německo, Sundern
POSTCODE: 59846
Vzdálenost:
... km
Int ne. #221389
Aktivní
Sun Living A 75 SL
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.