Int ne. #227899
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sun Living A 75 SL
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sun Living |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A 75 SL |
| Prvotní registrace | 07/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 22.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Jedna zadní podpěra je vadná
mřížka na dveřích nástavby je vadná, ale již byla nainstalována náhradní.
Umístění
Německo, Bonn
POSTCODE: 53229
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227899
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sun Living A 75 SL
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.