Int ne. #208168
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight A 70
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 11:54)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | A |
| Modell | 70 |
| Prvotní registrace | 06/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 31.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.250 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Dvě malé promáčkliny na levých garážových dveřích
Poškození
Umístění
Německo, Weischlitz
POSTCODE: 08538
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208168
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight A 70
Načítání ...
(st 01. 04. 2026 11:54)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.