Int ne. #224754
Aktivní
Sunlight A 70
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | A |
| Modell | 70 |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.800 kg |
| Délka v mm | 7.250 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Dent v tabulce
Škrábance na vnější straně
Umístění
Německo, Hamburg
POSTCODE: 20259
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224754
Aktivní
Sunlight A 70
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.