Int ne. #225736
Opětovné vyjednávání
Sunlight Cliff 540
Konec aukce: po 18. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Cliff 540 |
| Modell | Cliff 540 |
| Prvotní registrace | 04/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 43.654 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.413 mm |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Drobné promáčkliny v horní části zadní části vozidla - viz obrázky. Chybí jedno víčko náboje.
Poškození
Umístění
Německo, Brücken-Hackpfüffel
POSTCODE: 06528
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225736
Opětovné vyjednávání
Sunlight Cliff 540
Konec aukce: po 18. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.