Int ne. #227241
Aktivní
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 13:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 05/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 78.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
- Obě zadní okna jsou mírně poškrábaná (byla jednou čištěna sněhem, což vedlo k poškrábání).
- Ukazatel teploty na displeji se již několik týdnů čas od času protáčí
- Sklo ukazatele na levém vnějším zrcátku je prasklé
- Od konce roku 2024 již nelze prodloužit pomocné zařízení pro vstup do vozidla
Umístění
Německo, München
POSTCODE: 81373
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227241
Aktivní
Sunlight Cliff 600 Adventure Edition
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 13:06)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.