Int ne. #218761
Příležitost k nákupu
Sunlight Cliff 600 XV
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 12:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Cliff 600 |
| Modell | XV |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 54.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Drobné škrábance.
Rameno markýzy je na jedné straně mírně ohnuté.
Stůl v jídelním koutě má malou promáčklinu.
Poškození
Umístění
Německo, Penzberg
POSTCODE: 82377
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218761
Příležitost k nákupu
Sunlight Cliff 600 XV
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 12:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.