Int ne. #224154
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight Cliff 601 Adventure Edition
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 10:51)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Cliff 601 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 03/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 50.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Čelní sklo s kamennou drtí mimo zorné pole
Poškození
Umístění
Německo, Hohnstein
POSTCODE: 01848
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224154
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight Cliff 601 Adventure Edition
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 10:51)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.