Int ne. #224330
Opětovné vyjednávání
Sunlight T 58
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 58 |
| Modell | T 58 |
| Prvotní registrace | 10/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 129.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Horn - Bad Meinberg
POSTCODE: 32805
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224330
Opětovné vyjednávání
Sunlight T 58
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.