Int ne. #224983
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight T 67 Adventure
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure |
| Prvotní registrace | 05/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.900 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.029 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Rád bych transparentně zmínil, že na obytném voze jsou 2 malé závady.
1- Na zadním nárazníku jsou 3 malé praskliny, které jsou čistě kosmetické a sotva znatelné. Oprava nebo výměna nárazníku by byla spojena se zvládnutelnými náklady.
2- Povrch dřevěného/dřevotřískového obložení se vlivem lepidla mírně odlepil. Jedná se pouze o vizuální problém, který lze snadno opravit nebo přelepit
Poškození
Umístění
Lucembursko, Luxemburg
POSTCODE: 1513
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224983
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight T 67 Adventure
Načítání ...
(út 19. 05. 2026 9:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.