Int ne. #219426
Aktivní
Sunlight T 67 Adventure Edition
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 10:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 67 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 05/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.600 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.310 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
3 malé praskliny na zadním nárazníku, čistě kosmetické, bez vlivu na funkci. Foto v příloze.
Obložení ložnice, některé dřevěné obložení se odlepilo kvůli odstraněné lepicí liště, pouze vizuální vada. Foto v příloze.
Poškození
Umístění
Lucembursko, Luxemburg
POSTCODE: 1513
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219426
Aktivní
Sunlight T 67 Adventure Edition
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 10:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.