Int ne. #227254
Aktivní
Sunlight T 68 Adventure
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure |
| Prvotní registrace | 10/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 35.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 7.396 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Pouze několik malých promáčklin od jiných zaparkovaných vozidel, celkem 4.
Umístění
Německo, Frankfurt
POSTCODE: 60326
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227254
Aktivní
Sunlight T 68 Adventure
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.