Int ne. #177875
Aktivní
Sunlight T 68 Adventure Edition
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 11:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 07/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 8.500 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Odštěpky kamene na kapotě, poškozená deska stolu.
Poškození
Umístění
Německo, Füssen
POSTCODE: 87629
Vzdálenost:
... km
Int ne. #177875
Aktivní
Sunlight T 68 Adventure Edition
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 11:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.