Int ne. #222247
Příležitost k nákupu
Sunlight T 68 Adventure Edition
Tato aukce skončila (po 11. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 04/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 57.900 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
drobné oděrky na pravé straně těla.
Poškození
Umístění
Německo, Hagen
POSTCODE: 58135
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222247
Příležitost k nákupu
Sunlight T 68 Adventure Edition
Tato aukce skončila (po 11. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.