Int ne. #143426
Prodává se na
Sunlight T 68 XV Edition
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 10:18
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | T 68 |
| Modell | XV Edition |
| Prvotní registrace | 05/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 28.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Pfronten
POSTCODE: 87459
Vzdálenost:
... km
Int ne. #143426
Prodává se na
Sunlight T 68 XV Edition
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 10:18
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.