Int ne. #225547
Opětovné vyjednávání
Sunlight V 60
Konec aukce: st 20. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | V 60 |
| Prvotní registrace | 02/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 2.750 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Sesslach
POSTCODE: 96145
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225547
Opětovné vyjednávání
Sunlight V 60
Konec aukce: st 20. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.