Int ne. #213561
Aktivní
Sunlight V 60 Adventure Edition
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | V 60 |
| Modell | Adventure Edition |
| Prvotní registrace | 02/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 32.500 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
původní potahy předních i zadních sedadel by se musely kompletně vyměnit (v současné době jsou potažené).
Škrábance/praskliny na zatemňovacích žaluziích (na jedné z nich).
piezoelektrické zapalování funguje, ale někdy ne napoprvé
Černé gumové těsnění na zadních dveřích je poškrábané
Několik známek opotřebení/značek v interiéru, jedna vedle kuchyňské plochy (viz foto)
Malá promáčklina ve spodní části zadní části, způsobená couváním na parkovací místo
Poškození
Umístění
Německo, Hamburg
POSTCODE: 22419
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213561
Aktivní
Sunlight V 60 Adventure Edition
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.