Int ne. #223223
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight V 66
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:40)
Dostupnost: 12. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Sunlight |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | V 66 |
| Modell | V 66 |
| Prvotní registrace | 03/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 3.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.680 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Lage
POSTCODE: 32791
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223223
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Sunlight V 66
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 9:40)
Dostupnost: 12. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.