Int ne. #222815
Aktivní
TEC I Tec 650 G
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 13:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | TEC |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | I Tec 650 G |
| Prvotní registrace | 02/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 66.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.810 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Bederní opěrka | |
| Filtr částic |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Eigeltingen
POSTCODE: 78253
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222815
Aktivní
TEC I Tec 650 G
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 13:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.