Int ne. #227599
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Tourne Boxer
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:24)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Tourne |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Boxer |
| Prvotní registrace | 07/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 30.600 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.999 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Cölbe
POSTCODE: 35091
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227599
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Tourne Boxer
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 9:24)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.