Int ne. #205058
Opětovné vyjednávání
VANTourer Mercedes
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | VANTourer |
| Kategorie | Autobus |
| Model | Mercedes |
| Prvotní registrace | 08/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 80.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.140 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
2 drobné škrábance na levé straně (opraveno ve specializovaném servisu)
1 malý škrábanec na sukni
Poškození
Umístění
Německo, Biebertal
POSTCODE: 35444
Vzdálenost:
... km
Int ne. #205058
Opětovné vyjednávání
VANTourer Mercedes
Konec aukce: čt 14. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.