Int ne. #217764
Aktivní
Volkswagen California Coast
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | Coast |
| Prvotní registrace | 05/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 42.950 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.000 kg |
| Délka v mm | 4.904 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Gundelfingen
POSTCODE: 79194
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217764
Aktivní
Volkswagen California Coast
Načítání ...
(po 27. 04. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.