Int ne. #215065
Aktivní
Volkswagen California Ocean
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | Ocean |
| Prvotní registrace | 05/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 56.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.000 kg |
| Délka v mm | 4.904 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Poškození laku na levém vnějším zrcátku, poškození levého zadního nárazníku viz obrázky
Poškození
Umístění
Německo, Solingen
POSTCODE: 40477
Vzdálenost:
... km
Int ne. #215065
Aktivní
Volkswagen California Ocean
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.