Int ne. #216390
Opětovné vyjednávání
Volkswagen California T3
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T3 |
| Prvotní registrace | 09/1989 |
| Počet ujetých kilometrů | 151.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 55 kW (75 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1499 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 4.850 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Známky používání odpovídající stáří, ale drobné. Velmi malá koroze na hranách typická pro T3. Celkově v dobrém stavu
Poškození
Umístění
Německo, Mannheim
POSTCODE: 68259
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216390
Opětovné vyjednávání
Volkswagen California T3
Konec aukce: po 11. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.