Int ne. #218898
Příležitost k nákupu
Volkswagen California T4
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:57)
Dostupnost: 28. Juli 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T4 |
| Prvotní registrace | 10/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 530.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 75 kW (102 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2461 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.540 kg |
| Délka v mm | 5.107 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Centrální zamykání funguje pouze přes dveře řidiče.
Vadný regulátor okna dveří řidiče.
Výměna motoru při 504000 km (nyní 350000)
Posuvné dveře po odstranění rzi přelakovány.
Umístění
Německo, Tettnang
POSTCODE: 88069
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218898
Příležitost k nákupu
Volkswagen California T4
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:57)
Dostupnost: 28. Juli 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.