Int ne. #226566
Aktivní
Volkswagen California T5
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 14:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | California |
| Modell | T5 |
| Prvotní registrace | 09/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 120.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 4.892 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Lichtenberg
POSTCODE: 95192
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226566
Aktivní
Volkswagen California T5
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 14:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.