Int ne. #232757
Aktivní
Volkswagen Distance Wide
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Distance Wide |
| Modell | Distance Wide |
| Model | Karmann VW LT35 Distance Wide Gold |
| Prvotní registrace | 09/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 359.015 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
Obecný popis
Známé závady
Obytný vůz byl pravidelně používán a udržován a je v poctivém, dobrém stavu s běžnými známkami opotřebení vzhledem k jeho stáří.
Poškození stropního okna v koupelně vodou. Netěsnost byla opravena
Umístění
Německo, Overath
POSTCODE: 51491
Vzdálenost:
... km
Int ne. #232757
Aktivní
Volkswagen Distance Wide
Načítání ...
(po 01. 06. 2026 12:38)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.