Int ne. #118981
Prodává se na
Volkswagen Grand California 600
Konec aukce: po 14. 07. 2025 9:40
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 600 |
| Prvotní registrace | 11/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 32.800 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.980 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Promáčklina v posuvných dveřích
Promáčklina v pracovní desce
Poškození
Umístění
Německo, Luckenwalde
POSTCODE: 14943
Vzdálenost:
... km
Int ne. #118981
Prodává se na
Volkswagen Grand California 600
Konec aukce: po 14. 07. 2025 9:40
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.