Int ne. #218913
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen Grand California 600
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 600 |
| Prvotní registrace | 08/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
- Stupátko funguje, je jen mírně "pokřivené", VW ho prohlédl a opravil a nepovažoval za nutné ho vyměnit.
- Mírné škrábance na nárazníku na straně spolujezdce
Poškození
Umístění
Německo, Deggendorf
POSTCODE: 94469
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218913
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen Grand California 600
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.