Int ne. #225839
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen Grand California 680 4Motion
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Grand California |
| Modell | 680 4Motion |
| Prvotní registrace | 01/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 15.800 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.200 kg |
| Délka v mm | 6.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Systémy samočinného řízení |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Osnabrück
POSTCODE: 49078
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225839
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen Grand California 680 4Motion
Načítání ...
(po 18. 05. 2026 9:28)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.