Int ne. #223387
Příležitost k nákupu
Volkswagen T4 Camper
Tato aukce skončila (pá 15. 05. 2026 15:50)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Camper |
| Prvotní registrace | 03/1995 |
| Počet ujetých kilometrů | 280.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 57 kW (77 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2370 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 5.005 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Plynový ohřívač Truma běží pouze na vysoké nastavení (Truma E2400)
Umístění
Německo, Büdingen
POSTCODE: 63654
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223387
Příležitost k nákupu
Volkswagen T4 Camper
Tato aukce skončila (pá 15. 05. 2026 15:50)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.