Int ne. #213492
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T4 Westfalia California Beach |
| Prvotní registrace | 06/1997 |
| Počet ujetých kilometrů | 422.300 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 75 kW (102 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2461 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 43HRTS |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 4.789 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Arm leuning bestuurders stoel is doorgezakt. (makkelijk te repareren)
Huishoud accu is aan vervanging toe.
Rozdělovač musí být vyměněn do 2 let
Klepje van de stekker aansluiting buiten is afgebroken
Umístění
Nizozemsko, Nijmegen
POSTCODE: 6535 RZ
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213492
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen T4 Westfalia California Beach
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 10:16)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.