Int ne. #219067
Příležitost k nákupu
Volkswagen T5
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:09)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T5 |
| Prvotní registrace | 07/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 175.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.235 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel |
Obecný popis
Známé závady
Zadní brzdy
Posuvné dveře s válečkovým vedením
Poškození laku
Umístění
Německo, Mannheim
POSTCODE: 68199
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219067
Příležitost k nákupu
Volkswagen T5
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:09)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.