Int ne. #156275
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen T6 CustomBus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Volkswagen |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T6 CustomBus |
| Prvotní registrace | 11/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 165.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 4.904 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Mírné poškození pravých dveří při parkování, viz obrázky
Poškození
Umístění
Německo, Laubach
POSTCODE: 35321
Vzdálenost:
... km
Int ne. #156275
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Volkswagen T6 CustomBus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 11:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.