Int ne. #205130
Aktivní
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | CaraBus 540 |
| Modell | MQ |
| Prvotní registrace | 12/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 3.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.410 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Weißenborn
POSTCODE: 07639
Vzdálenost:
... km
Int ne. #205130
Aktivní
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.