Int ne. #223296
Aktivní
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | CaraBus 540 |
| Modell | MQ |
| Model | CaraBus 540 MQ – Neuwertiger Campervan 165 PS - TOP |
| Prvotní registrace | 11/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 8.546 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Goosefeld
POSTCODE: 24340
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223296
Aktivní
Weinsberg CaraBus 540 MQ
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.