Int ne. #220363
Aktivní
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:34)
Dostupnost: 22. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | CaraBus 601 |
| Modell | MQ |
| Prvotní registrace | 08/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 70.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Asi 15 cm dlouhá prasklina ve sprchové vaničce (zatím jsme ji pouze utěsnili pancéřovou páskou, což stačilo).
Síťka proti mouchám na posuvných dveřích se čas od času zasekne - žádný problém
Posuvná klapka na WC Dometic vadná (bez vlivu na používání WC).
Umístění
Německo, Mörfelden-Walldorf
POSTCODE: 64546
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220363
Aktivní
Weinsberg CaraBus 601 MQ
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 9:34)
Dostupnost: 22. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.