Int ne. #204010
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:59)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MEG Pepper |
| Prvotní registrace | 05/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 97.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.740 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Promáčklina na zadním panelu, vadný kryt motoru.
Poškození
Umístění
Německo, Frankenberg (Eder)
POSTCODE: 35066
Vzdálenost:
... km
Int ne. #204010
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:59)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.