Int ne. #219432
Opětovné vyjednávání
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MEG Pepper |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.750 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.750 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Langeln
POSTCODE: 25485
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219432
Opětovné vyjednávání
Weinsberg CaraCompact 600 MEG Pepper
Konec aukce: čt 30. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.