Int ne. #222688
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | CaraCompact |
| Modell | 600 MF Pepper |
| Prvotní registrace | 08/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 32.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.750 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kleinmachnow
POSTCODE: 14532
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222688
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Weinsberg CaraCompact 600 MF Pepper
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.