Int ne. #218759
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:09)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | CaraCore |
| Modell | 700 MEG |
| Prvotní registrace | 02/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 42.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 7.410 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Zadní nárazník a promáčklina vpravo vzadu
Poškození
Umístění
Německo, Alheim
POSTCODE: 36211
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218759
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraCore 700 MEG
Tato aukce skončila (st 29. 04. 2026 13:09)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.