Int ne. #206040
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraHome 700 DG
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 13:42)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | CaraHome |
| Modell | 700 DG |
| Prvotní registrace | 05/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 61.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 115 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Markýza byla poškozena bouřkou Škoda je opravena
Umístění
Německo, Bockenem
POSTCODE: 31167
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206040
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraHome 700 DG
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 13:42)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.