Int ne. #224179
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraSuite 650 MF
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Weinsberg |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | CaraSuite |
| Modell | 650 MF |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 92.300 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Endingen Am Kaiserstuhl
POSTCODE: 79346
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224179
Příležitost k nákupu
Weinsberg CaraSuite 650 MF
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.